1
Yurtiçi ve Yurtdışı Gezileri

Yurtiçi ve Yurtdışı Gezileri

TF SEYAHAT ACENTASI ulusal ve uluslararası firmaların yurt içi ve yurt dışında özellikle BDT ülkelerine yapacakları bayi gezileri, satış planlamalarını destekleyici tatil kampanyaları ve şirket çalışanlarına yönelik motivasyon ve fuar gezileri, kongre organizasyonlarına yönelik grup ve bireysel seyahatlerin düzenlenmesi konusunda hizmet vermektedir.

Detaylar

2
Kurumsal Toplantı Organizasyonları

Kurumsal Toplantı Organizasyonları

Pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş olan T-Tur sizin iş ortağınız olarak deneyimli kadrosu ile şirketinizin rekabet ortamından sıyrılıp sizi yükselten fazladan bir adımın atılmasını sağlayacak organizasyonlar gerçekleştirmektedir.

Detaylar

3
Fuar Organizasyonları

Fuar Organizasyonları

TF SEYAHAT ACENTASI, yurtiçi ve yurtdışı yeni pazarlar konusunda yeni ufuklara açılacak, hem tüketici hem profesyonellerin bilgilendirilmesini sağlayacak, yeni gelişmelerin ve kuruluşların faaliyetlerini geniş kitlelere duyurabilmelerine olanak veren fuar ve sergi organizasyonlarında, titiz bir çalışma sergileyerek istenilen hedefe ulaşılması için şirketlerin turizm faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Detaylar

HAKKIMIZDA

TÜRKEL FUARCILIK A.Ş bünyesinde kurulan TF SEYAHAT ACENTASI, müşterilerinin kurumsal seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Kurumsal pazarda şirketlerin talep edeceği her türlü etkinlik için projelendirme ve uygulama hizmetini sunan ve hizmetleriyle, iş ortaklarının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi biçimde cevaplayabilen TF SEYAHAT ACENTASI, kuruluşundan bugüne birçok şirketin kurumsal seyahat ihtiyaçlarına toplu çözüm üretip, uzun vadeli iş ortaklığına dayalı profesyonel, özel ve yaratıcı hizmetler sunmaktadır. Bu çalışmalarının sonucunda, müşterilerine verdiği önem ve sağladığı yüksek kalite sayesinde kuruluşunda belirlediği hedeflere ulaşarak Türkiye’deki birçok saygın şirketin tercihi olmayı başarmıştır.

TF SEYAHAT ACENTASI, Türkiye’deki bir çok seyahat acentesine, Avrupa ve Asya ülkelerindeki ortaklarının uzmanlık alanı olan BDT ülkelerinde tur operatörlüğü hizmetinin yanı sıra müşterilerinin bireysel ve kurumsal otel rezervasyonlarını internet üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilmelerini sağlamak amacıyla online hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Yüksek nitelikli hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimizle beraber müşterilerimize yenilikler sunmak, benzersiz rekabet avantajı sağlamak ve sürdürülebilir değer yaratarak sektöründe lider konuma ulaşabilmektir.

MİSYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vererek, zamanın ve teknolojinin büyük önem taşıdığı çağımızda; dünyadaki değişim ve yenilikleri sizler adına izleyip, sektör tecrübemizle birleştirerek en uygun koşullarda en kaliteli hizmeti sunmaktır.